Kā iepirkties

Preču pasūtīšana

Interneta veikalā preces ir sagrupētas pēc produktu veida. Nospiežot uz vēlamo modeli, Jūs varat iepazīties ar produkta aprakstu, materiāla sastāvu, izvēlēties krāsu un pievienot produktu grozam.

Ja neatrodas vēlamo preces modeli vai krāsu, droši rakstiet mums, izgatavojam arī speciālos pasūtījumus pēc Jūsu vēlmēm.

Pasūtījumus pieņemam arī pa telefonu un citiem kontaktu veidiem, ja neizdodas pasūtīt preci no interneta veikala.

Ja ir nepieciešams produktu iesaiņot dāvināšanai, veicot pasūtījumu, Jums jāpievieno pirkuma grozam dāvanu kastīte.

 

Pasūtījuma izgatavošana

Pasūtījuma izgatavošanai nepieciešamais laiks minēts galvenajā lapā šeit, kur publicējam aktuālo informāciju. Ja nav izdevies pasūtījumu veikt laicīgi, bet dāvaniņa nepieciešama jau šodien, ieskaties, šis tas mums ir pieejams uzreiz.

Īpaši steidzamu pasūtījumu gadījumā, aicinam ar mums sazināties šeit: Kontakti

 

Apmaksa par pasūtījumu

Veicot pasūtījumu, tuvāko dienu laikā Jūs saņemsiet rēķinu uz savu epasta adresi. Pēc rēķina apmaksas, Jūsu izvēlētā prece tiks izsūtīta / būs gatava saņemšanai šeit minēto dienu dienu laikā.

 

Pasūtījuma piegāde

Pasūtījumu iespējams saņemt ar DPD un Omniva, vai Latvijas pasta starpniecību, kā arī šobrīd ir iespējams pasūtījumu saņemt bez piegādes maksas Krišjāņa Barona ielā 2, Baložos, Ķekavas novadā iepriekš vienojoties par tikšanās laiku.

Sūtījuma izmaksas uz ārzemēm - iepriekš vienojoties.

 

Bērna vārds uz knupīša turētāja

Knupīša turētājā iespējams veidot vārdu latviešu valodā (piemēram JĀNIS), angļu valodā (piemēram OLIVIYA) un daži vārdi ir veidojami arī krievu valodā (piemēram APTЁM). Vārdu krievu valodā var veidot arī ar latīņu alfabēta burtiem to latviskojot, piemēram, MIHAIL vai MIHAILS.

Vārdus kirilicā (piemēram ЮЛИАНА) piedāvājam veidot ar rokām kokā iededzinātiem burtiņiem, šādā gadījumā knupīša turētāja cena pieaugs par 2.00 eur.

 

Knupīša turētāja stiprināšana

Dabaslietas ©

VPS hostings