Piegāde

Piegāde uz Jums tuvāko DPD Paku Bodi vai DPD Paku Skapi

2.50 Eur uz jebkuru DPD Paku Bodi vai DPD Paku Skapi Latvijā.

Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt DPD Paku Bodi vai Paku Skapi, kurš atrodas Jums ērtākajā vietā. Pieejamās adreses un darba laikus var atrast šeit.

Pēc pasūtījuma noformēšanās Jums tiks sagatavots rēķins, kas jāapmaksā 2 darba dienu laikā. Kad saņemsim Jūsu veikto samaksu par precēm, 1-5 darba dienu laikā pasūtītā prece tiks izgatavota un nodota piegādei uz Jūsu izvēlēto DPD Paku Bodi vai Paku Skapi. Uz Jūsu norādīto telefona numuru Jūs saņemsies paziņojumu ar PIN kodu pakas saņemšanai. Pēc SMS saņemšanas Jums ir 7 dienas, lai izņemtu savu paku izvēlētajā punktā. To var izdarīt jebkurā, Jums ērtā laikā, jo DPD pakomāti strādā 24 stundas diennaktī. Jūs varat izsekot savu sūtījumu šeit.

 

Piegāde uz Jums tuvāko Omniva pakomātu

3.10 Eur uz jebkuru Omniva pakomātu Latvijā.

Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt OMNIVA pakomātu, kurš atrodas Jums ērtākajā vietā. Pakomātu adreses var atrast šeit.

Pēc pasūtījuma noformēšanās Jums tiks sagatavots rēķins, kas jāapmaksā 2 darba dienu laikā. Kad saņemsim Jūsu veikto samaksu par precēm,  1-5 darba dienu laikā pasūtītā prece tiks izgatavota un nodota piegādei uz Jūsu izvēlēto OMNIVA pakomātu. Uz Jūsu norādīto telefona numuru / e-pasta adresi Jūs saņemsies paziņojumu ar durvju kodu.

Lai atvērtu skapīti, kurā ievietotas Jūsu pasūtītās preces, pakomāta ekrānā jāievada īsziņā / e-pastā saņemtais durvju kods. Prece jāizņem no OMNIVA pakomāta 7 dienu laikā no ziņojuma saņemšanas. To var izdarīt jebkurā, Jums ērtā laikā, jo OMNIVA pakomāti strādā 24 stundas diennaktī. Jūs varat izsekot savu sūtījumu šeit.

 

Pasūtīto preču saņemšana bez piegādes maksas iespējama Medņu iela, Gaidas, Ropažu novads (25min brauciens no Rīgas centra)

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas un izgatavošanas, vienojoties par abpusēji izdevīgu laiku (darba dienās no plkst. 17:30 līdz 20:00), pasūtīto preci var saņemt bez piegādes maksas, ierodoties Medņu iela, Gaidas, Ropažu novads.

 

Pasūtīto preču saņemšana bez piegādes maksas iespējama Krišjāņa Barona ielā 2, Baložos, Ķekavas novadā

Pēc pasūtījuma apstiprināšanas un izgatavošanas, vienojoties par abpusēji izdevīgu laiku (darba dienās no plkst. 8:30 līdz 14:00), pasūtīto preci var saņemt bez piegādes maksas, ierodoties Krišjāņa Barona ielā 2, Baložos, Ķekavas novadā.

 

Piegāde ar kurjeru Latvijas teritorijā - 7.00 Eur

Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt precīzu pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt sūtījumu. Pēc pasūtījuma noformēšanās Jums tiks sagatavots rēķins, kas jāapmaksā 2 darba dienu laikā. Kad saņemsim Jūsu veikto samaksu par precēm,  1-5 darba dienu laikā pasūtītā prece tiks izgatavota un nodota piegādei kurjerdienestam. Pakalpojums tiek nodrošināts ar Omniva starpniecību.

 

Piegāde ar VAS "Latvijas Pasts" starpniecību - 4.00 Eur

Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt precīzu pasta adresi uz kuru vēlaties saņemt sūtījumu. Pēc pasūtījuma noformēšanās Jums tiks sagatavots rēķins, kas jāapmaksā 2 darba dienu laikā. Kad saņemsim Jūsu veikto samaksu par precēm,  1-5 darba dienu laikā pasūtītā prece tiks izgatavota un nodota piegādei uz VAS "Latvijas Pasts".

 

Piegāde ārpus Latvijas - sazinieties ar mums lai precizētu izmaksas

Parasti tiek izmantoti VAS "Latvijas Pasts" pakalpojumi un izmaksas ir no 4.00 Eur.

 

Dabaslietas ©

VPS hostings